Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /data01/virt22016/domeenid/www.sscw.ee/pcao/administrator/site/config.php on line 17
Peace Child Alpha Omega
Avalehele                                                                                                                                           Est | Eng | Rus | Tur
Tervitussõnad

 Sillamäe Lastekaitse Ühingu asutaja ja juhatuse liikme tervitus sõnad

Oluline on küsida endalt, kas me väärtustame haritud olemist ja teadlikkust kultuuridest ning enesetäiendamist. Või otsustame olla laisad ja lasta elul minna nii nagu ta on. Igaüks tunneb vahel rahulolematust oma eluga. Meie oma organisatsiooniga oleme otsustanud ise oma ümbruskonna muutmise eest vastustust võtta ja kutsume ka teisi üles oma initsiatiive ellu viima.

Antud  projekti eesmärgiks oli aidata kaasa positiivsetele muutustele ühiskonna arenguks vajalike ühiskondliku avatuse ja sallivuse edendamine. Kerge on olla naiivne ja jaanalinnuna peita oma pea liiva alla.

Elu on täis keerulisi väljakutseid aga nende vastu võtmine aitab näha elu uuest vaatenurgast ja leida uusi ning efektiivseid lahendusi probleemidele. Üks hea võimalus selleks on mittetulundusühingute tegevuses osalemine. Meie projektides ja programmidesse on kõik oodatud – oluline on ainult soov!

 

Ernest Hemingway kirjutas: "aeg - see on kõik mis meil on." 
Aeg ei oota, kasuta seda targasti!

 
Lugupidamisega,

Irina Golikova
Asutaja ja juhatuse liige
Sillamäe Lastekaitse Ühing